Wybierz region

Wybierz miasto

  Ferie w mieście

  Autor: (nn)

  2005-01-21, Aktualizacja: 2005-01-20 14:55 źródło: Dziennik Zachodni

  W poniedziałek w gostyńskim Domu Kultury odbędą się konkursy i zabawy. We wtorek wyjazd do Dębowca, w środę na lodowisko, a w czwartek do kina w Katowicach na film „Iniemamocni”.

  W poniedziałek w gostyńskim Domu Kultury odbędą się konkursy i zabawy. We wtorek wyjazd do Dębowca, w środę na lodowisko, a w czwartek do kina w Katowicach na film „Iniemamocni”. W piątek odbędą się zajęcia kulinarne i sportowe.

  Ornontowice

  W poniedziałek dzieci uczęszczające na zajęcia organizowane przez Gminny Dom Kultury pojadą na basen do Czerwionki. Druga grupa od godz. 9.30 będzie poznawała w modelarni Szkoły Podstawowej budowę balonu i zasady lotów. We wtorek od godz. 9 potrwają zajęcia w modelarni, a w sali nr 7 zabawa w origami. W bibliotece od godz. 11 będzie można pograć w gry komputerowe i planszowe. W środę o godz. 9.30 wyjazd na film do kina na „Rybki z ferajny”. W czwartek o godz. 9 na sali gimnastycznej odbędą się próbne loty modeli, w sali nr 7 robótki na drutach. Tego dnia będzie też wyjazd na basen do Czerwionki. W piątek w modelarni odbędzie się przygotowanie do zawodów, a w sali nr 7 zimowe wycinanki. W GDK o godz. 12 odbędzie się spotkanie muzyczne.

  Łziska

  W poniedziałek w MDK o godz. 10 zaczną się zajęcia „Śpiewać każdy może”. We wtorek o godz. 17 projekcja filmu „Akademia pana Kleksa”. W środę o godz. 10 zajęcia plastyczne, a o godz. 16 otwarte zajęcia wokalne zespołu „Radość”. W czwartek o godz. 17 zabawy rytmiczno—taneczne, a w piątek o godz. 17 zajęcia kółka teatralnego.

  Filia MDK w Łaziskach Średnich zaprasza w poniedziałek o godz. 11 na spotkanie zainteresowanych tajnikami sztuki filmowej. We wtorek o godz. 10 odbędą się zajęcia muzyczne karaoke, w środę o godz 10 – „Na śląską nutę”, a w piątek o godz. 10 zajęcia szachowe. W filii MDK w Łaziskach Dolnych w poniedziałek o godz. 16 odbędą się zajęcia świetlicowe. (ks

  Mikołów

  MDK zaprasza w poniedziałek o godz. 10 na jasełka, a od godz. 17 na turniej szachowy. We wtorek o godz. 10 „Igraszki z igłą”, zaś od godz. 13 warsztaty gitarowe. W środę od godz. 10 warsztaty teatralne i zajęcia plastyczne, a po południu zabawa z fotografią. W czwartek rano ponownie „Igraszki z igłą” i zajęcia sportowe. W piątek od godz. 10 zajęcia plastyczne, a od godz. 17 turniej szachowy.

  W Miejskiej Bibliotece Publicznej codziennie od godz. 10.40 do 11 odbywają się spotkania „Niekończąca się historia”. Od godz. 11 w poniedziałek turniej gier planszowych, we wtorek „Dokończ moją opowieść”, w środę spotkanie miłośników zwierząt, w czwartek tworzenie kraju Fantazjana, a w piątek nauka tańca. Poza tym we wtorek o godz. 16 zajęcia modelarskie, w środę Spotkanie z pisaniem, a w czwartek o godz. 17 kółko eperanto.

  Sonda

  Uczniowie jednej z katowickich szkół zażądali wprowadzenia mundurków.Czy sądzisz że to dobry pomysł?

  • Tak (68%)
  • Nie (29%)
  • Trudno powiedzieć (4%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.