Wybierz region

Wybierz miasto

  Powstanie hala sportowa

  Autor: (mah)

  2005-02-21, Aktualizacja: 2005-02-21 09:43 źródło: Dziennik Zachodni

  Trwają przygotowania do ogłoszenia przetargu na wybudowanie hali sportowej u zbiegu ul. Gościnnej i św. Jana obok gimnazjum. Środki na ten cel urzędnicy zamierzają pozyskać z funduszy Unii Europejskiej, w części koszty ...

  Trwają przygotowania do ogłoszenia przetargu na wybudowanie hali sportowej u zbiegu ul. Gościnnej i św. Jana obok gimnazjum. Środki na ten cel urzędnicy zamierzają pozyskać z funduszy Unii Europejskiej, w części koszty inwestycji pokryje gmina.


  Wykonano już projekt techniczny, jest też zgoda na na budowę obiektu. przygotowany został również projekt wizualny hali sportowej. Koszt obliczono na około 7 mln zł. Obiekt będzie dwukondygnacyjny, ma mieć charakter wielofunkcyjny. Za niewielką opłatą będą tam mogli trenować wszyscy mieszkańcy. Natomiast za darmo ćwiczyć na hali będą uczniowie. Obiekt zostanie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dzięki wybudowaniu hali powstanie także kilka nowych miejsc pracy. Zatrudnieni zostaną ochroniarze, sprzątaczki i trenerzy.

  Sonda

  Uczniowie jednej z katowickich szkół zażądali wprowadzenia mundurków.Czy sądzisz że to dobry pomysł?

  • Tak (68%)
  • Nie (29%)
  • Trudno powiedzieć (4%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.