Wybierz region

Wybierz miasto

  Z Rozwoju do Polonii

  Autor: (ls)

  2005-02-04, Aktualizacja: 2005-02-04 10:11 źródło: Dziennik Zachodni

  Jedynym jak na razie nowym piłkarzem w kadrze Marka Szymińskiego jest Grzegorz Witek. Kariera tego 30-letniego zawodnika przebiegała bez przeszkód, bowiem cały czas grał tylko w jednym klubie – Rozwoju Katowice.

  Jedynym jak na razie nowym piłkarzem w kadrze Marka Szymińskiego jest Grzegorz Witek. Kariera tego 30-letniego zawodnika przebiegała bez przeszkód, bowiem cały czas grał tylko w jednym klubie – Rozwoju Katowice. Godna podziwu i rzadko dziś spotykana konsekwencja.

  – W Rozwoju grałem 23 lata, z czego 15 lat w pierwszym zespole – mówi zawodnik. – Jestem wychowankiem tego klubu, bardzo się zżyłem z piłkarzami, działaczami i kibicami. Są dla mnie niczym druga rodzina. Przyszedł jednak moment, że trzeba pomyśleć o zakończeniu kariery i propozycja działaczy Polonii Łaziska wydawała mi się atrakcyjna.

  To dobry, znany klub, a drużyna ma niemałe ambicje. Cieszę się, że trafiłem do zespołu, który o coś walczy, a nie zadawala się jedynie tym, co już osiągnął. Zrobię wszystko, by pomóc Polonii w osiągnięciu celu.

  Pierwszy sparing z Orłem Mokre nie wypadł najlepiej. W pierwszej połowie zabrakło koncentracji w obronie, natomiast w drugiej mieliśmy kilka sytuacji i przeważaliśmy niemal cały czas, ale nie udało się pokonać bramkarza gości.

  Sonda

  Uczniowie jednej z katowickich szkół zażądali wprowadzenia mundurków.Czy sądzisz że to dobry pomysł?

  • Tak (68%)
  • Nie (29%)
  • Trudno powiedzieć (4%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.