Wybierz region

Wybierz miasto

  Zimowe granie

  Autor: (ls)

  2005-02-18, Aktualizacja: 2005-02-18 14:56 źródło: Dziennik Zachodni

  Do rozpoczęcia rundy rewanżowej sezonu 2004/2005 pozostał już niespełna miesiąc. Początek piłkarskiej wiosny wyznaczono na początek marca, choć oczywiście nikt nie zagwarantuje, że właśnie tego dnia piłkarze wybiegną na ...

  Do rozpoczęcia rundy rewanżowej sezonu 2004/2005 pozostał już niespełna miesiąc. Początek piłkarskiej wiosny wyznaczono na początek marca, choć oczywiście nikt nie zagwarantuje, że właśnie tego dnia piłkarze wybiegną na boiska. Aura już nie raz sprawiła figla i trzeba było odwoływać pierwsze mecze. Ciekawe jak będzie tym razem.


  Ostatnia porcja sparingów przyniosła kilka ciekawych rezultatów (niektóre drużyny grały w środę, ale z przyczyn technicznych tych rezultatów nie mogliśmy zamieścić). Spotkanie Polonii z Bełkiem zakończyło się wygraną drużyny z Łazisk 3:1, która jutro spotka się z GKS Tychy. Przegrał natomiast AKS Mikołów 0:3 z Myszkowem. W środę mikołowianie grali z Radzionkowem, a jutro zmierzą się na wyjeździe z Olimpią Piekary Śląskie (11).

  W lidze okręgowej na mistrza sparingów wyrasta Orzeł Mokre. W pierwszym spotkaniu pokonał 3:1 Polonie Łaziska, potem także 3:1 wygrał z MKS Lędziny (Szyszka 2, Bryłka), a w sobotę pokonał Górnika II Zabrze 3:0 (Szyszka 2, Moroń). Jutro Orzeł miał grać i poszukiwano rywala. Gwarek przegrał sobotni wyjazdowy mecz z Knurowem 1:2.

  Sonda

  Uczniowie jednej z katowickich szkół zażądali wprowadzenia mundurków.Czy sądzisz że to dobry pomysł?

  • Tak (68%)
  • Nie (29%)
  • Trudno powiedzieć (4%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.