Wybierz region

Wybierz miasto

  Zimowy sparing

  Autor: (md)

  2005-02-17, Aktualizacja: 2005-02-17 11:17 źródło: Dziennik Zachodni

  W najbliższą sobotę w meczu sparingowym zmierzą się drużyny GKS Tychy i Polonii Łaziska. W składzie łaziszczan może zabraknąć jedynie Michała Jędrowskiego, który przechodzi rehabilitację po operacji wyrostka ...

  W najbliższą sobotę w meczu sparingowym zmierzą się drużyny GKS Tychy i Polonii Łaziska. W składzie łaziszczan może zabraknąć jedynie Michała Jędrowskiego, który przechodzi rehabilitację po operacji wyrostka robaczkowego. - Chyba, że kogoś jeszcze dopadnie wirus grypy, to nie wystąpi w sobotnim spotkaniu - mówili w klubie z Łazisk.

  W Tychach powoli do zdrowia wracają Sławomir Maławy i Marcin Bartcki. Szansę na zaprezentowanie umiejętności będzie miał Łukasz Gad - mieszkaniec Gliwic, który ostatnio w sparingu z rezerwami Wisły Kraków strzelił bramkę. Wszystkich chętnych do obejrzenia sparingowego spotkania zapraszamy na godzinę 11 do Łazisk Średnich. Piłkarze zmierzą się przy ulicy Staszica.

  Inni też grają w sobotę: MKS Lędziny - Wisła Stanica, AKS Mikołów - Olimpia Piekary, Pniówek Pawłowice - Mszana, Iskra Pszczyna - Górnik Wesoła.

  Sonda

  Uczniowie jednej z katowickich szkół zażądali wprowadzenia mundurków.Czy sądzisz że to dobry pomysł?

  • Tak (68%)
  • Nie (29%)
  • Trudno powiedzieć (4%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.