Policja w Mikołowie: 36-latek zdewastował lokal Policja w Mikołowie: 36-latek zdewastował lokal

Policja w Mikołowie: 36-latek zdewastował lokal (© KPP Mikołów)

Policja w Mikołowie: 36-latek zdewastował lokal. Policjanci opisują, że mężczyzna niszczył wszystko, co napotkał na swojej drodze.

Policja w Mikołowie: 36-latek zdewastował lokalW środę, 7 marca, w godzinach popołudniowych policjanci prewencji udali się na interwencję do jednego z lokali w Mikołowie, gdzie miał awanturować się 36-letni mężczyzna. Gdy dotarli na miejsce, w rejonie lokalu napotkali nietrzeźwego agresora.

- Był nim 36-letni mieszkaniec Mikołowa, który chwilę wcześniej zdemolował wyposażenie baru w postaci lady barowej, wybicia szyby drzwi wejściowych do lokalu oraz rozbicia butelek z alkoholem znajdujących się na półce. Mundurowi zatrzymali mężczyznę, który trafił do policyjnego aresztu - mówi mł. asp. Klaudia Kempa z mikołowskiej komendy policji.

Następnego dnia, po doprowadzeniu do komendy policji, mikołowscy śledczy przedstawili mu zarzut dotyczący zniszczenia mienia. 36- latek przyznał się do zarzucanego mu czynu. Teraz o dalszym jego losie zdecyduje sąd.

Kryminalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!