Budowa sieci kanalizacji w Ornontowicach: czekają nas utrudnienia w ruchu Budowa sieci kanalizacji w Ornontowicach: czekają nas utrudnienia w ruchu

Budowa sieci kanalizacji w Ornontowicach: czekają nas utrudnienia w ruchu (© arc.)

Budowa sieci kanalizacji w Ornontowicach: czekają nas utrudnienia w ruchu. Prace będą prowadzone przy ul. Granicznej i Nowej.

Budowa sieci kanalizacji w Ornontowicach: czekają nas utrudnienia w ruchuDokładnie 14 lutego podpisano umowę na budowę sieci kanalizacji sanitarnej przy ul. Granicznej i Nowej w Ornontowicach. Jak czytamy na stronie Urzędu Gminy w Ornontowicach, celem zadania jest ochrona hydrosfery, poprawa warunków życia mieszkańców gminy oraz podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej miejscowości poprzez budowę 1,8 km kanalizacji sanitarnej.

- Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii”, w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Wysokość przyznanego dofinansowania wynosi 63,63% kosztów kwalifikowanych - czytamy w komunikacie UG Ornontowice.

Prace mają być prowadzone do 31 lipca 2018 roku. Szczegółowych informacji na temat realizowanego zadania udziela Wydział Rozwoju i Inwestycji w godzinach pracy urzędu lub pod nr tel. (32) 33-06-224.

Urzędnicy ostrzegają, że kierowcy będą musieli liczyć się w tym czasie z utrudnieniami w ruchu. - Prosimy o wyrozumiałość, cierpliwość i zachowanie szczególnej ostrożności podczas poruszania się w rejonie objętym pracami budowlanymi - podkreślają.

Drogi

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!