W piątkowe popołudnie dąbrowski hotel Holiady Inn gościł kandydatki do korony najpiękniejszej. Wszystko to za sprawą castingu do wyborów Queen of Poland 2018 oraz Foto Models Poland 2018.

Kandydatki musiały mieścić się w przedziale wiekowym 16-26 lat i mieć 170 cm wzrostu. Na casting trzeba też było zabrać ze sobą buty na wysokim obcasie. Plusem był też delikatny, odpowiedni makijaż.

– Często dzięki decyzji o udziale w castingu otwiera się potem nowa ścieżka kariery, nowa droga życiowa. Takie wybory niosą ze sobą wiele plusów, ale trzeba oczywiście odpowiednio się zaprezentować, przygotować. Przekonać nas, że warto postawić na konkretną osobowość – mówi Małgorzata Stankowska, organizatorka dąbrowskiego castingu.

W piątek w gościnnych progach Holiday Inn zjawiło się kilka kandydatek, które starały się przekonać do siebie komisję uśmiechem, profesjonalizmem i opowieściami o tym, co robią na co dzień. Panie przyjechały m.in. z Sosnowca, Bytomia, Częstochowy, a nawet Bielska Białej i Opola. Opłacało się, bo teraz będą miały okazję zaprezentować się w Warszawie. Może trafią do ścisłego finału?

Castingi to faktycznie czasami pierwszy, dobry krok w stronę kontaktów z agencjami modelek i prezentacji na wybiegach. Dziewczęta z naszego regionu świetnie radzą sobie w konkursach piękności, zdobywając m.in. tytuły Queen of Poland.

Katowiczanka Anna Maria Jaromin została wybrana Queen of Poland niedawno, bo w 2016 roku. Finał tej prestiżowej imprezy odbył się na Wyspach Kanaryjskich (na wyspie Gran Canaria).

Z kolei Natalia Wesołowska z Sosnowca także została Queen of Poland, co otworzyło jej drzwi do udziału w wielkim finale. A tam pokonała wszystkie konkurentki i została w 2011 roku Queen od the World.

Historia konkursu Queen of the World sięga roku 1988. Polki sięgnęły już wcześniej w tym konkursie po koronę Najpiękniejszej Kobiety Świata. W roku 1989 w Baden-Baden konkurs Queen of the World wygrała Elżbieta Lebioda, natomiast w 2003 roku w Dusseldorfie Magdalena Majewska.

Dodatkowe informacje na temat konkursu pod nr tel: 606 989 549 oraz na stronie: www.maxima-models.plŻycie i styl

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!