Mammografia w Łaziskach Górnych: zbadaj się za darmo Mammografia w Łaziskach Górnych: zbadaj się za darmo

Mammografia w Łaziskach Górnych: zbadaj się za darmo (© Mat. prasowe)

Mammografia w Łaziskach Górnych: zbadaj się za darmo. Mammobus stanie przy Domu Kultury 26 marca, a z badań refundowanych przez NFZ będą mogły skorzystać panie w wieku 50-69 lat.

Mammografia w Łaziskach Górnych: zbadaj się za darmoJuż teraz, panie mogą zapisać się na całkowicie darmowe badania mammograficzne. Będą one przeprowadzane 26 marca w mammobusie przy Domu Kultury, ul. Świerczewskiego 2 w Łaziskach Górnych. Wcześniejsza rejestracja odbywa się pod nr tel. 58 666 24 44 lub na stronie mammo.pl/formularz.

W bezpłatnym badaniu, refundowanym przez Narodowy Fundusz Zdrowia, mogą wziąć udział panie w wieku 50-69 lat, są one bowiem najbardziej narażone na ryzyko zachorowania na raka piersi. Nie jest wymagane skierowanie lekarskie.

Mammografia jest bezbolesna, a jej wykonanie trwa zaledwie kilka minut i polega na zrobieniu czterech zdjęć rentgenowskich.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!