"Faszyn from Śląskie" to facebookowa strona prezentująca "najlepsze" stylizacje prosto z naszych ulic. Jak Śląskie ubiera się na co dzień? Oj bywa różnie! W serwisie "Faszyn from Śląskie" - znajdziecie te... skrajne przypadki :) Czyli skarpety do sandałów, za krótkie spodenki i spódniczki, za ciasne bluzki...

Zdjęcia opublikowane dzięki uprzejmości fanpagu Faszyn from Śląskie.Wejdź na Faszyn from Śląskie i zobacz więcej "oryginalnych" stylizacji ze śląskich ulic - KLIKNIJ TUTAJ!.

Zobacz też:
Jakie błędy najczęściej popełniają Polki w swoich stylizacjach?

Życie i styl

Komentarze (38)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

sowa (gość)

Dzięki temu świat jest barwny.Nawet na gali oskarowej można napatrzeć się na cudaków.A oni maja kasę.

moda (gość)

Jak już pokazujecie zdjęcia to wrzucajcie jakieś na czasie, bo np. ta pani z wózkiem to już krążyła po necie z trzy lata temu.

:-) (gość)

Przecież każdy może się ubierać jak chce. Nie będzie mi jakaś wymalowana lalunia mówiła, co mam nosić do sandałów. Nie macie lepszych rzeczy do roboty? Weźcie się za piętnowanie np. zdrowych jak byk nierobów i pasożytów żyjących na koszt podatników. Mnie np. to bardziej bulwersuje niż kobieta z tyłkiem na wierzchu i facet w białych skarpetach do sandałów!

żenua (gość) (bastek)

Masz napewno rację, najbardziej żałosne są te łebki w tych zeszmaconych przepoconych dresach (wyglądają jak szmaciarze) z napisami o patrioytzmie:-) W łapie obowiązkowo srajfon z jakimiś jękami innego łebka jak mu źle, jak go gnębią wszyscy i wogóle. To jest dopiero żenada.

góral beskidowy (gość)

jeżeli "faszyn from Śląskie" to niekoniecznie "ze śląskich ulic" ponieważ połowa województwa to Małopolska a nie Śląsk

bastek (gość)

Może nie mam racji , ale mam wrażenie że nasz ubiór jest odzwierciedleniem naszego stanu umysłu, psychiki, emocji. W większości przypadków ludzie ' poukładani' wewnętrznie reprezentują jakiś szyk, styl, lub w olbrzymiej większości ubierają się z poczuciem gustu.

qwerty (gość) (Mia)

Niestety, żaden z autorów nie poniesie żądnej kary bo i nie złamał prawa (poczytaj Ustawę o prawie autorskim, Art. 81). Tak długo jak wizerunek danej osoby będzie niewidoczny/zamazany wszystko odbywa się w majestacie prawa.

Piotrek (gość)

masakra, nie wyjdziesz dzisiaj na ulice ubierając się tak jak chcesz, bo zaraz cię sfotografują i wysmieją w fejsbuku, masakra jakie czasy nastały

Mo (gość)

Ej halo, a zdjęcie 11 to nie czasem popularne ostatnio płaszcze w takich właśnie fasonach? Wydziałam ich od groma i trochę

Mia (gość) (anty)

Masz zupełną rację. Do tego publikowanie zdjęć bez zgody osób na nich figurujących. Może i mnie ktoś takie zrobił? Przecież złośliwa małpa bez krzty wyobraźni może jechać z nami autobusem i robić ukradkiem zdjęcia. Czy taki ktoś ma w ogóle pojęcie co robi? W przeciwieństwie do niego te osoby nie popełniają wykroczenia. Ja nie podarowałabym. Mam nadzieję, że autorzy tych żałosnych zdjątek poniosą karę.

P inez ka (gość)

Tłuste brzuchy, wiszące fałdy niczym oponki z ludzika Michelin:-) do tego obcisłe leginsy i 95kg wagi:-) To jest moda, zapomniałem o przygrillowaniu tego wszystkiego na solarze, może jeszcze jakieś białe kozaczki.

inez (gość)

Może nie ładnie publikować zdjęcia bez zgody tych osób, ale faktem jest koszmarna moda na ulicach śląskich. Szczególnie dziewczyny spasione w obcisłych getrach i do tego w za krótkich kurtkach z wystającym tłustym brzuchem.Byłam w wielu miastach ale takich dziwów nie widziałam. KOSZMAR!