Finał Grand Prix Mikołowa w siatkówce plażowej ZDJĘCIA

Patryk Osadnik
Finał Grand Prix Mikołowa w siatkówce plażowej
Finał Grand Prix Mikołowa w siatkówce plażowej MOSiR Mikołów
Po kilku tygodniach zmagań poznaliśmy wreszcie zwycięzców XI Grand Prix Mikołowa w siatkówce plażowej. W rozgrywkach wzięło udział 21 par zawodników, a mistrzowski tytuł zachowali triumfatorzy sprzed roku.

W sobotę, 25 sierpnia zakończyły się rozgrywki w ramach tegorocznego Grand Prix Mikołowa w siatkówce plażowej. W 11. edycji turnieju udział wzięło 21 par, a w finałowych zmaganiach wystąpiło 8 drużyn. Najlepsi na boiskach Ośrodka Rekreacyjnego Planty okazali się bracia Przywara, którzy tym samym obronili mistrzowski tytuł zdobyty przed rokiem. W finale pokonali parę Jaworski/Thomann, która zajęła drugie miejsce. Na trzecim miejscu podium uplasowała się drużyna Wikło/Aniołek.

Finał grand prix poprzedziły 3 turnieje eliminacyjne, a tak prezentują się wyniki wszystkich drużyn po zakończeniu turnieju: