Kultowe dyskoteki na Śląsku: Chorzowska Piramida, Bravo w Gliwicach, a może Planeta w Bytomiu? Z pewnością pamiętacie chociaż jedno z tych miejsc. Przed Wami kultowe dyskoteki na Śląsku i Zagłębiu. Choć dziś dawno zamknięte, nadal budzą wspomnienia. Kliknijcie w zdjęcia powyżej i zobaczcie, gdzie się kiedyś bawiliśmy...


Rozrywka

Komentarze (49)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

dziad (gość)

Hah:) Byly czasy! W Bravo naglosnienie bylo takie ze uderzenia dzwieku bylo czuc calym cialem. Pamietacie "The Dark Side" Hypertraxxa? A te tancerki w klatkach w Piramidzie :) Albo to ze w Bravo byly tez Rockoteki bodajze we wtorki? To se ne vrati.. :)

Szmyrgel (gość)

Mega Beat -przczyna, System-żory ,Mini-Max 1,2,3, Piramida,Bravo,Palermo, kurde tego było wtedy! Ale czarne było czarnym a białe było białym! Lepsze czasy, niebyło tylu pedałów.

A Mirage2000 ? Ustroń ? Quen w Bielsku ? Jankowice Grand ? Pszczyna TipTop (gość)

A gdzie MIRAGE2000 Ustroń???? - NAJLEPSZY. Jankowice GRand ? Quen bielsko . Tiptop Pszczyna .... i tak dalej dalej..

P DG (gość)

Wszyscy piszą o małych klubach ale prawdziwy klub był jeden...
PIRAMIDA W CHORZOWIE UL. LWOWSKA 34.........
NAJPIĘKNIEJSZE CZASY..!

yahu pawul (gość)

a potem był legendarny SilverClub z Bielska: http://silverclub-bielsko-biala.blogspot.com/