Kabaret w Łaziskach Górnych: „Pod Wyrwigroszem” rozbawi widzów Kabaret w Łaziskach Górnych: „Pod Wyrwigroszem” rozbawi widzów

Kabaret w Łaziskach Górnych: „Pod Wyrwigroszem” rozbawi widzów (© Mat. prasowe)

Kabaret w Łaziskach Górnych: „Pod Wyrwigroszem” rozbawi widzów. Artyści wystąpią w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury.

Kabaret w Łaziskach Górnych: „Pod Wyrwigroszem” rozbawi widzówRozpoczęła się sprzedaż biletów na występ kabaretu „Pod Wyrwigroszem”, który pojawi się w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Łaziskach Górnych dokładnie 20 kwietnia o godz. 17.

Kabaret przedstawi swój nowy program pt. „500+”, który osadził w nowych realiach - będą mieli Państwo jedyną okazję przyjrzeć się temu, co dzieje się w Polsce. Rzecz jasna w krzywym zwierciadle.

– Niezawodnie pojawią się na scenie „Kresowiacy”, będzie „Kryśka” i… co tylko Państwo sobie życzą – zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Bilety w cenie 45 i 50 złotych są do nabycia w kasie Miejskiego Domu Kultury w Łaziskach Górnych.

Czytaj także

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!