Wystawa w Mikołowie: prace Karoliny Hajok Wystawa w Mikołowie: prace Karoliny Hajok

Wystawa w Mikołowie: prace Karoliny Hajok (© MDK Mikołów)

Wystawa w Mikołowie: prace Karoliny Hajok. To rodowita mikołowianka, która z wyróżnieniem ukończyła różne placówki edukacyjne. Wstęp na wernisaż wystawy jej prac jest darmowy.

Wystawa w Mikołowie: prace Karoliny HajokDzisiaj, 9 marca, o godz. 18, w galerii Miejskiego Domu Kultury w Mikołowie, odbędzie się otwarcie wystawy prac Karoliny Hajok. To rodowita mikołowianka, która ukończyła z wyróżnieniem Liceum Plastyczne w Katowicach.

W latach 2009–2017 studiowała na wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Dyplom w pracowni malarstwa prof. Zbigniewa Blukacza obroniła w 2017 roku. Mieszka i pracuje w Szczyrku.

W swoich pracach posługuje się abstrakcją, aby wyrazić lub przybliżyć się do „niewyrażalnego”, analizując i obrazując pojęcia takie jak: nadzieja, przyjaźń czy prawda. Wstęp na wernisaż wystawy w MDK jest darmowy.

Czytaj także

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!