Turniej w Mikołowie: zmagania w piłce nożnej Turniej w Mikołowie: zmagania w piłce nożnej

Turniej w Mikołowie: zmagania w piłce nożnej (© MOSiR Mikołów)

Turniej w Mikołowie: zmagania w piłce nożnej. Wielkimi krokami zbliża się siódma odsłona halowego turnieju w piłce nożnej o puchar dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mikołowie.

Turniej w Mikołowie: zmagania w piłce nożnejPrzed nami siódma odsłona halowego turnieju w piłce nożnej o puchar dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mikołowie. Będą mogli wziąć w nim udział uczniowie z mikołowskich i sołeckich szkół oraz klubów sportowych. Turniej odbędzie się 24 marca w hali sportowej MOSiR-u o godz. 9.00 i zostanie rozegrany zarówno w kategorii chłopców, jak i dziewcząt.

Warunki uczestnictwa:
- zespoły 10 osobowe (czterech grających + bramkarz + max. 5 rezerwa),
- zapisy w nieprzekraczalnym terminie do dnia 21 marca 2018 roku,
- w turnieju biorą udział mieszkańcy, uczniowie mikołowskich i sołeckich szkół oraz klubów sportowych z rocznika 2004, 2003 i 2002,
- uczestnicy rywalizują w kategoriach chłopców i dziewcząt,
- szczegółowe przepisy znajdują się w regulaminie zawodów,
- drużynę zgłasza opiekun w formie pisemnej na specjalnym formularzu zgłoszeniowym, który można pobrać z www.mosir.mikolow.eu.

Czytaj także

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!