Mikołowianin roku 2013: zgłoszenia

Rahim - Mikołowianin Roku 2012 (© arc.)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Mikołowianin Roku 2013. Kandydatów zgłaszać można do 14 lutego. W ubiegłym roku tytuł zdobył Rahim, a nawet dwóch Rahimów - wszystko na fali popularności filmu o Paktofonice "Jesteś Bogiem". Kto wygra tym razem?

Mikołowianin Roku 2013


W ubiegłym roku odbyła się 15. gala wręczenia nagród “Mikołowianina Roku”. Nagroda trafiła wtedy do założyciela wytwórni MaxFloRec, Sebastiana Salberta, czyli Rahima znanego z Paktofoniki. Tytuł "Mikołowianina Roku" zdobył dwukrotnie. Po raz pierwszy w 2008.

W 2013 roku na fali popularności filmu “Jesteś Bogiem” miasto ponownie postanowiło docenić artystę i wręczyło nagrody dla… dwóch Rahimów. Tytuł “Mikołowianina Roku” otrzymał również Dawid Ogrodnik, który wcielił się w postać mikołowskiego rapera w filmie Leszka Dawida.

Kto zdobędzie tytuł w tym roku? Okaże się na gali "Mikołowianina Roku" 1 marca w hali sportowej MOSiR. Mikołowianie mogą zgłaszać kandydatów do 14 lutego w Urzędzie Miejskim.

Każdą kandydaturę należy opatrzyć krótkim pisemnym uzasadnieniem.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!