MOSiR w Mikołowie: piłkarze wywalczyli brąz. Młodzi sportowcy z KS Kamionka zajęli trzecie miejsce podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-16 w futsalu. Zobaczcie zdjęcia!

MOSiR w Mikołowie: piłkarze wywalczyli brązW miniony weekend w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mikołowie odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-16 w futsalu, na które zjechali się młodzi piłkarze z całej Polski.

Do rywalizacji przystąpiło 16 zespołów, a najlepsza okazała się drużyna Rekord Bielsko-Biała (1. miejsce), która w finale wynikiem 5:1 pokonała BSF ABJ Bochnia (2. miejsce).

Gospodarz turnieju, KS Kamionka Mikołów, zajęła 3 miejsce, pokonując 6:0 TAF Toruń.

- Nagrodę MVP meczu o 3 miejsce otrzymał Jakub Nowak z Mikołowa, ale brawa należą się całej drużynie oraz trenerowi Leszkowi Lataczowi, który doprowadził drużynę do sukcesu. Serdecznie gratulujemy wyników - mówi Marcin Tatarczyk z mikołowskiego MOSiR-u.

Piłka nożna

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!