W Genewie ruszył Międzynarodowy Salon Samochodowy 2018. To najbardziej wyczekiwana i najobfitsza w premiery tego typu impreza w Europie! Zobacz tegoroczne samochodowe premiery...

W Genewie ruszył 88. Międzynarodowy Salon Samochodowy. Impreza, podczas której obecne są niemal wszystkie czołowe marki produkujące auta, rozpoczęła się od dnia prasowego. Stoiska takich producentów jak: Audi, BMW, Skoda, Toyota, Seat, Volvo i Volkswagen zrobiły olbrzymie wrażenie i były oblegane przez gości. Wszystko za sprawą unikatowych, innowacyjnych i pięknych modelów samochodów. Targi motoryzacyjne w Genewie potrwają do 18 marca.Swoją ofertę na Geneva Motor Show prezentują nie tylko producenci samochodów osobowych, ale również akcesoriów do tuningu, części zamiennych, a także pojazdów ekologicznych, napędzanych energią elektryczną i paliwami alternatywnymi. W tym roku organizatorzy zapowiedzieli wiele premier światowych i europejskich, a na stoiskach można podziwiać m.in. samochody koncepcyjne, które w niedalekiej przyszłości mają szanse wejść do produkcji seryjnej. W tym roku nacisk został położony na modele, które są przyjemne w prowadzeniu, ale możliwie przyjazne środowisku - czyli wszelkiego rodzaju hybrydy i pojazdy elektryczne.

Pierwsze dwa dni tegorocznego Geneva Motor Show (6-7 marca) to tzw. dni prasowe, organizowane z myślą o dziennikarzach oraz zaproszonych przez wystawców gościach i VIP-ach. Dla zwiedzających drzwi genewskiej wystawy będą otwarte od 8 do 18 marca. Jednorazowa wejściówka dla dorosłej osoby kosztuje 16 franków szwajcarskich, natomiast dzieci w wieku od 6 do 16 lat zapłacą 9 franków szwajcarskich. Przygotowano także zniżki do grup powyżej 20 osób. W takim przypadku każdy musi zapłacić 11 franków szwajcarskich. Salon samochodowy można odwiedzać od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 20.00, natomiast w sobotę i niedzielę od 9.00 do 19.00.

Tak zapowiadaliśmy najważniejsze premiery podczas targów w Genewie:

Skoda Fabia FL 2018
Hyundai Santa Fe nowa generacja
Kia ceed - trzecia generacja
Skoda Vision X - hybrydowy crossover
Sportowa Toyota
BMW X4 drugiej generacji
Mercedes-AMG G63
Mercedes Klasy C FL 2018
Skoda Kodiaq Laurin&Klement
Volkswagen I.D. Vizzion
Peugeot 508 nowej generacji
Lexus UX
Audi A6 nowej generacji
Honda CR-V

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:Moto

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!