Koncert w Łaziskach Górnych: „Strauss Gala” już w tę sobotę Koncert w Łaziskach Górnych: „Strauss Gala” już w tę sobotę

Koncert w Łaziskach Górnych: „Strauss Gala” już w tę sobotę (© Mat. prasowe)

Koncert w Łaziskach Górnych: „Strauss Gala” już w tę sobotę. Publiczność w Łaziskach Górnych usłyszy obdarzonych wspaniałymi głosami solistów: Naire Ayvazyan i Kamila Rocha Karolczuka.

Koncert w Łaziskach Górnych: „Strauss Gala” już w tę sobotęJutro, 3 marca, o godz. 18.00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Łaziskach Górnych odbędzie się koncert, który tak hucznie zapowiadano od kilku tygodni - „Strauss Gala”. To wydarzenie odbywające się w miastach na terenie całej Polski, które cieszy się dużą popularnością.

Publiczność w Łaziskach Górnych usłyszy obdarzonych wspaniałymi głosami solistów: Naire Ayvazyan i Kamila Rocha Karolczuka. Towarzyszyć im będą instrumentaliści, występujący na co dzień na największych scenach i estradach w Europie.

Bilety w cenie 40 zł (normalny) oraz 35 zł (ulgowy dla emerytów i rencistów) można nabyć w kasie biletowej MDK (obecnie sala nr 19 na parterze).

Koncerty

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!