Turniej walentynkowy w I LO w Mikołowie. Było sportowo, ciekawie, walentynkowo - po prostu się działo! Uczniowie bawili się świetnie. Zobaczcie zdjęcia!

Turniej walentynkowy w I LO w MikołowieW I Liceum Ogólnokształcącym im. Karola Miarki w Mikołowie odbył się XV Turniej Walentynkowy. W sportowej zabawie na sali gimnastycznej brali udział uczniowie z wszystkich poziomów nauczania, co zaowocowało nowymi znajomościami, a także przyczyniło się do nieustającego usprawniania w zdobywaniu umiejętności siatkarskich.

- Mecze były często wyrównane, rywalizacja zacięta, a zawodnicy pokazali serce do gry. Pierwsze miejsce wywalczyli Agata Karbowska i Łukasz Bańczyk, na drugim miejscu uplasowali się Zuza Mamok i Janek Szuster, ostatnie miejsce na podium przypadło Oliwii Cieśli i Damianowi Gorolowi - czytamy na Facebooku "Miarki".

Zwycięskie pary otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz niespodzianki o charakterze walentynkowym, a wszyscy uczestnicy drobne słodkości. Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego TYDZIEŃ


Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!