Tym razem startujemy z plebiscytem "Najlepsze lody w mieście" Tym razem startujemy z plebiscytem "Najlepsze lody w mieście"

(© Frank Augstein)

Tego lata pragniemy być jeszcze bliżej Was! Chcemy znaleźć to, co najlepsze w te wakacje. Najciekawsze imprezowe miejscówki, najsmaczniejsze lody, najbardziej romantyczne miejsca na randkę... Pomóżcie nam wybrać warte uwagi zakątki Waszego miasta.

http://s18.postimg.org/otyy2zg3d/ulica_naszemiasto_logo.jpg


Wakacyjne, wolne od pracy dni i letnia pogoda pobudzają nas do większej aktywności. W mieście pojawia się mnóstwo letnich inicjatyw, ale także te, dobrze znane, oferują wiele ciekawych atrakcji, dzięki którym słoneczne (i deszczowe także) dni mogą okazać się niezwykle interesujące. W ramach akcji "Ulica.naszemiasto.pl" chcemy wspólnie z Wami odkrywać najciekawsze miejsca w mieście, a także doceniać te inicjatywy, które zasłużyły na miano tych "naj".

Najlepsza miejscówkaZachęcamy do wspólnej zabawy przez całe wakacje. Na początku zaproponowaliśmy poszukiwanie Waszych ukochanych miejsc - imprezowych, kulturalnych. Będziemy czekać na Wasze zdjęcia z tych klubów, restauracji i zakątków, w których czujecie się wyjątkowo dobrze. Zgłoście swoje kandydatury do naszego plebiscytu. Później w głosowaniu internautów i redakcyjnego jury wyłonimy te najciekawsze, sprawdzone i godne uwagi. "Najlepsza miejscówka w mieście" ruszyła 2 lipca o godz. 12., na Wasze zgłoszenia będziemy czekać do 20 lipca. Do 27 lipca potrwa głosowanie internautów.

Najlepsze lody i miejsca na randkę...Wakacje i gorące dni to także czas na lodowe orzeźwienie. Lokalne cukiernie wzbogacają swoją ofertę o przepyszne, domowe i zimne słodkości w wielu smakach. 9 lipca startujemy więc z plebiscytem na "Najlepsze lody w mieście". Wybierzemy też "Najbardziej romantyczne miejsce", "Najlepszą szkołę jazdy w mieście" i najfajniejszą ulicę, a nasze lokalne redakcje wpadną pewnie jeszcze na wiele innych odlotowych pomysłów.

Czekamy na Wasze rekomendacje i fotografie z najciekawszych miejscówek w naszym mieście! Razem sprawmy, że ulice ukochanej miejscowości staną się piękniejsze! Lokalne inicjatywy, miejsca, a także najciekawsze zdjęcia od Was zostaną nagrodzone. Wielką wakacyjną akcję rozpoczynamy już dziś.

Akcja "Najlepsze lody w mieście" w poszczególnych miejscowościach:

Najlepsze lody w Białymstoku

Najlepsze lody w Bydgoszczy

Najlepsze lody w Toruniu

Najlepsze lody w Poznaniu

Najlepsze lody w Szczecinie

Najlepsze lody w Koszalinie

Najlepsze lody w Trójmieście

Najlepsze lody w Warszawie

Najlepsze lody w Lublinie

Najlepsze lody w Rzeszowie

Najlepsze lody w Krakowie

Najlepsze lody na Śląsku i w Zagłębiu

Najlepsze lody w Opolu

Najlepsze lody we Wrocławiu

Nasz dobry adres

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Vicc (gość)

Najlepsze "niepompowane" lody z automatu, shak'i i kawa mrożona na lodach w Świnoujściu - Plac Wolności !!!!
Mega!!!

Paweł (gość)

Karczma Krys - Stan przy ulicy Kolejowej 11. Moim zdaniem the best of the best. Najwyższa jakość, miła obsługa, super atmosfera.

konsument (gość)

Powinno być najgorsze lody to w Nigerze... Kto dopuszcza takie produkt do konsumpcji? Dosłownie żenada tyle w temacie.