Głębia, Henning Mankell, wyd. W.A.B. Głębia, Henning Mankell, wyd. W.A.B.

(© mat.promocyjne)

Nakładem wydawnictwa W.A.B. właśnie się książka Henninga Mankella ”Głębia”. Tym razem autor postawił na powieść obyczajową – czy odwrót od kryminału się udał? My mamy dla was konkurs, w którym możecie wygrać „Głębię”.

„Głębia” może być zaskoczeniem dla wielbicieli jego powieści. – tym razem nie jest to kryminał z Kurtem Wallnerem w roli głównej. W tej książce Mankell odsłania nam bowiem swoje zupełnie nowe oblicze, zanurzając się w głębi męskiej psychiki.
"Głębia" powstała w 2004 roku, ale dopiero teraz miała swoją premierę w Polsce. Akcja powieści rozgrywa się podczas pierwszej wojny światowej, a jej głównym bohaterem jest Lars Tobiasson-Svartman, oficer marynarki i hydrolog, specjalista od pomiarów dna Bałtyku. To dzięki niemu szwedzkie okręty są bezpieczne w tych niebezpiecznych czasach.

Mamy dla was 10 egzemplarzy książki do wygrania!


Jak ją wygrać?

Wystarczy, że napiszesz krótko dlaczego to właśnie do ciebie powinna trafic książka. Odpowiedź wyślij na maila: konkursy@naszemiasto.pl w temacie wpisując Mankell. 10 najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy książką „Głębia”. Zapraszamy do zabawy!

Konkurs trwa do 18 października, do godz. 15:00
Regulamin konkursów

Konkursy

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!