Elicia Edijanto z Indonezji tworzy czarno-białe akwarele pokazujące pozytywne relacje człowieka z naturą. Jej prace pomagają uzyskać spokój ducha.

Indonezyjska artystka wpadła na pomysł malowania czarno-białych akwareli, gdy uznała, ze natłok negatywnych wiadomości płynących codziennie z mediów wywołuje u niej złość i powoduje,że jest smutna. Uznała, że inni też mogą się tak czuć. Dlatego postanowiła tworzyć obrazy pomagające odzyskać spokój ducha.

Zobacz też: Włoszka rozlewa kawę, soki czy wino, by tworzyć niezwykłe prace [zdjęcia]

Natura jest dla Elicii lekarstwem, które przynosi ukojenie i uspokaja myśli, dlatego tematem jej prac jest głównie człowiek w towarzystwie zwierząt. Zrezygnowała z kolorowych farb, by skupić się na nastroju i atmosferze, która ma nieść obraz.

Więcej prac Indonezyjki na: eliciaedijanto.tumblr.com, instagram.com/eliciaedijanto, behance.net/eliciaedijanto oraz facebook.com/elicia.edijanto.

Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!