Koncert w Jaśkowicach: wspaniałe widowisko. Na sali pojawili się m.in. regionalny zespół śpiewaczy Jaśkowiczanie, dziecięcy zespół wokalny działający przy MOK w Orzeszu oraz dzieci z przedszkola prywatnego Piccolo.

Koncert w Jaśkowicach: wspaniałe widowiskoKilka dni temu w sali widowiskowej w Jaśkowicach mogliśmy zobaczyć koncert bożonarodzeniowy „Pójdźmy wszyscy do stajenki", którego organizatorem był RZŚ „Jaśkowiczanie” oraz MOK.

Pomysłodawczynią oraz reżyserem spektaklu rozpisanego na ponad 50 aktorów była Maria Gawlik – kierownik artystyczny "Jaśkowiczan" oraz zespołu wokalnego "Metrum".

Na scenie wystąpili: Regionalny Zespół Śpiewaczy „Jaśkowiczanie”, dziecięcy zespół wokalny działający przy MOK w Orzeszu oraz dzieci z przedszkola prywatnego „Piccolo”.

Członkowie zespołu ubrani byli w tradycyjne śląskie stroje, zaśpiewali kolędy, i pastorałki zachęcając publiczność do wspólnego kolędowania. Na scenie, oprócz śpiewania kolęd, zainscenizowane zostały jasełka z układem choreograficzno–tanecznym.

- Wśród licznie zgromadzonych gości był również burmistrz Mirosław Blaski oraz zastępca przewodniczącego Rady Miejskiej, Eugeniusz Szala. Widowisko zakończyło się podziękowaniem dla Marii Gawlik za przygotowanie koncertu, a także dla wszystkich wykonawców, rodziców dzieci i osób, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do powstania tego przedstawienia. Nie zabrakło również życzeń noworocznych, korzystając z tej okazji burmistrz życzył wszystkim zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności w nowym roku - pisze na swoim Facebooku MOK w Orzeszu.

Koncerty

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!