I spotkanie grupy Nocna Jazda Mikołów

2014-09-17 14:00:18

W dniu 13.09.2014 o godzinie 21:00 odbyło się pierwsze spotkanie grupy Nocna Jazda Mikołów.

Grupa ta ma na celu złączenia wszystkich ludzi kochających motoryzację i jazdę samochodem, bez względu na to czym jeżdżą i ile mają lat.
Zlot cieszył się sporą popularnością, wzięło w nim udział około 80 samochodów i 120 uczestników!
Przez godzinę można było pooglądać wszystkie pojazdy i porozmawiać wspólnie na temat różnych ciekawostek motoryzacyjnych.
O 22:00 grupa wyjechała na symboliczny i kluczowy przejazd przez ulice miasta, który zrobił wielkie wrażenie i zaskoczenie na przechodniach.
Na mecie przejazdu odbył się malutki konkurs a mianowicie, przejazd autkiem na sterowanie w slalomie na czas. Nagrody były tylko symboliczne ale najważniejsze, że było sporo śmiechu i zabawy! :)
Przedstawiamy film z tego wydarzenia:Bardzo serdecznie zapraszamy na profil facebook'owy grupy aby każdy zainteresowany śledził dalsze losy i wydarzenia Nocnej Jazdy Mikołów ! :)

https://www.facebook.com/NocnaJazdaM?fref=ts

Jesteś na profilu NocnaJazdaMikołów - stronie mieszkańca miasta Mikołów. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.