Czerwiec w Mikołowie: Przegląd prasy z maja 2022 w Mikołowie, najważniejsze informacje miesiąca

Redakcja online
Redakcja online
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z miesiąca? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Mikołowa czytali w ostatnim miesiącu najchętniej
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z miesiąca? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Mikołowa czytali w ostatnim miesiącu najchętniej CC0
Udostępnij:
Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w maju czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Mikołowa najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „To są poszukiwane alimenciarki z woj. śląskiego. Rozpoznajesz którąś z tych pań? Policja prosi o pomoc”?

Przegląd maja 2022 w Mikołowie: top 3 artykuły z miesiąca

Oto lista najpopularniejszych wiadomości z maja 2022 roku. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 To są poszukiwane alimenciarki z woj. śląskiego. Rozpoznajesz którąś z tych pań? Policja prosi o pomoc

Policja poszukuje osób, które uchylają się od płacenia alimentów na swoich bliskich. W naszej galerii prezentujemy kilkanaście zdjęć alimenciarek. Jeśli rozpoznajesz którąś z kobiet, skontaktuj się z najbliższą jednostką policji. Zebrany materiał pochodzi ze strony poszukiwani.policja.pl i dostępny jest 30 maja 2022 r.

📢 Widziałeś te kobiety? Są poszukiwane w woj. śląskim za kradzieże. Policja prosi o pomoc. Zobacz ZDJĘCIA

Widziałeś te kobiety? Okradły kogoś, często powodując utratę bardzo dużych sum pieniędzy, a teraz pozostają nieuchwytne. Policja publikuje ich wizerunki w nadziei, że ktoś je rozpozna i zgłosi. Zobaczcie zdjęcia poszukiwanych złodziejek z woj. śląskiego. Może znacie je z widzenia?

📢 Kup dom z działką w woj. śląskim od komornika! Ceny już od 86 tys. złotych. Sprawdź najnowsze licytacje - CZERWIEC 2022

Licytacje komornicze domów z działką w woj. śląskim. Ceny od ok. 85 tys. złotych! To w kilku przypadkach prawdziwa okazja! Jeżeli zastanawiasz się nad budową domu, lub może szukasz domu z działką - sprawdź wcześniej najciekawsze oferty z licytacji komorniczych z terenu woj. śląskiego. Ceny budynków są tutaj poniżej cen rynkowych. W galerii prezentujemy najnowsze oferty z czerwca 2022.

Prasówka czerwiec Mikołów: pozostałe wydarzenia z poprzedniego miesiąca

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w maju uwagę czytelniczek i czytelników z Mikołowa. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Zaufaj mi, jestem architektem - czy wpadki architektoniczne w woj. śląskim i nie tylko. Zobacz te nowe KOSZMARKI! Śmiech na sali

Zaufaj mi, jestem architektem! W ostatnich dniach, internautów z terenu woj. śląskiego rozbawiły m.in. hydrant postawiony na środku nowego chodnika w Częstochowie i zablokowane z jednej strony pasy w Kłobucku. Człowiek widząc coś takiego, łapie się za głowę i pyta... jak do tego doszło?! Zobacz w galerii te najciekawsze WPADKI ARCHITEKTONICZNE z terenu woj. śląskiego i innych województw.

📢 Piękne panie w jednym z największych klubów na Śląsku! Oto ZDJĘCIA z katowickiej Pomarańczy

WEEKEND. Kluby w regionie jak co weekend, prześcigają się w organizowaniu coraz to ciekawszych imprez. Przez wiele z nich przetacza się kilkaset, a bywa że kilka tysięcy ludzi od piątku do niedzieli. Który z nich jest najchętniej odwiedzany? Zobacz jak wyglądała zabawa w ostatni piątek i sobotę w katowickim klubie Pomarańcza. Piękne kobiety, przystojni panowie, świetna muzyk... Zobacz te zdjęcia.

📢 Bezwarunkowy dochód podstawowy. Kto dostanie 1300 złotych co miesiąc? Eksperymentalny program już w Polsce 1.06.2022

Każdemu gotówka – bezwarunkowy dochód podstawowy w Polsce. Sprawdź eksperymentalny program: kto skorzysta. Bezwarunkowy dochód podstawowy to comiesięczna wypłata gotówki dla każdego – bezwarunkowy, bo bez względu na to, czy ktoś jest bogaty, czy biedny, pracuje czy nie. Ma gwarantować ludziom wolność decyzji, czy chcą pracować lub ubiegać się o wsparcie, czy nie chcą, a jednocześnie ma zapewniać wolność od ubóstwa.

📢 Tak śmieją się z miast w Śląskiem! Jest tu m.in. z Sosnowiec, Katowice, Bytom, Rybnik, Bielsko...

Zobacz to! Tak śmieją się z miast w woj. śląskim! Zobacz stworzone przez internautów demotywatory i memy! Jest cynicznie, gorzko i żartobliwie. Nie ma miast idealnych. Internety ZAWSZE... coś wyciągną! Te memy dotyczą głównie, wydarzeń, miejsc oraz mieszkańców. W galerii znajdziesz najciekawsze z nich.

📢 Węgiel kolejny raz podrożał! Ile teraz zapłacisz za opał? Oto CENY poszczególnych gatunków: ekogroszek, orzech, kostka, ekomiał...

GÓRNICTWO. Dwa miesiące temu przygotowaliśmy zestawienie, ile kosztują poszczególne rodzaje opału - ceny oparliśmy wówczas o sklep internetowy Polskiej Grupy Górniczej. Jak prezentują się obecnie? Tajemnicą nie jest... że znów podskoczyły! Sprawdź ceny z dnia 30 maja 2022. Dla porównania, prezentujemy również ceny sprzed dwóch miesięcy - w każdym przypadku obecna kwota jest wyższa!

📢 Oto najmniejsze mieszkania do kupienia w woj. śląskim. Jak żyć na... 14 m? Zobacz te zdjęcia, sprawdź CENY

Oto najmniejsze mieszkania do kupienia w woj. śląskim. Kawalerki o powierzchni 25 m2 to dziś przestronny luksus, teraz królują "mikroapartamenty", czyli lokale o powierzchni nawet 14 m2! Da się tak żyć? Najwidoczniej tak, bo takie kawalerki cieszą się sporym powodzeniem. Zobaczcie oferty najmniejszych mieszkań w woj. śląskim, niektóre prosto od dewelopera, niektóre do remontu w kamienicy.

📢 Gdzie nie będzie prądu w woj. śląskim? Tauron poinformował o wyłączeniach - sprawdź, czy twoja ulica jest na LIŚCIE

KOMUNIKAT. Tysiące ludzi nie ma dzisiaj prądu w miastach i powiatach woj. śląskiego. Tauron informuje o wyłączeniach energii elektrycznej w całym województwie śląskim kilka dni wcześniej. Wiadomo, jak potrafi zdenerwować brak prądu, więc lepiej być przygotowanym, bo brak prądu może dotyczyć akurat nas. Podajemy godziny odcięcia prądu i konkretne adresy na dzisiaj i najbliższe dni. KLIKNIJ W GALERIĘ ZDJĘĆ, SPRAWDŹ SWOJE MIASTO

📢 Powód do wstydu w Śląskiem i w innych regionach. Zobaczcie te ZDJĘCIA - jak to w ogóle możliwe!?

Powód do wstydu w Śląskiem i w innych regionach. "Studzienka -pułapka" na ścieżce rowerowej, drzewo na przystanku czy zamknięty dla ruchu pieszego... chodnik, Kliknij w galerię, zobacz to!

📢 Kuchenne rewolucje Magdy Gessler w woj. śląskim zakończone sukcesem! Tutaj zjesz pyszne dania. Jakie restauracje utrzymały się najdłużej?

"Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler to najpopularniejszy program kulinarny w Polsce. Śledzimy w nim nie tylko losy restauracji ale i historie życia ich właścicieli. Nic dziwnego, że restauracje, które biorą udział w Kuchennych rewolucjach odnoszą gigantyczne sukcesy. Choć pandemia mocno namieszała w świecie gastronomii, wiele z restauracji nadal sukcesywnie działa na rynku.

📢 Egzamin ósmoklasisty 2022: Zobacz ARKUSZE CKE z języka polskiego! Była Zemsta Aleksandra Fredry i co jeszcze? Sprawdź PYTANIA

Egzamin ósmoklasisty 2022: Język polski. To właśnie dziś uczniowie podeszli do jednego z ważniejszych egzaminów w swoim życiu. Za nimi arkusze z języka polskiego, a już wkrótce matematyka i język obcy. Uczniowie donoszą, że lektura, z którą musieli się zmierzyć to "Zemsta" Aleksandra Fredry. Do wyboru była rozprawka o przyjaźni lub opowiadanie. Gdy tylko będzie to możliwe, w naszej galerii zobaczycie także arkusze egzaminacyjne i klucz odpowiedzi.

📢 Dzień Matki 2022 z przymrużeniem oka. Zobaczcie najlepsze MEMY i śmieszne obrazki z okazji 26 maja

Dzień Matki 2022 z przymrużeniem oka. 26 maja pamiętamy o wyrazach miłości i szacunku dla kobiet, którym zawdzięczamy życie. W Polsce Dzień Matki obchodzimy co roku właśnie tego dnia. Życzenia, kwiaty, wspólnie spędzony czas. I wdzięczność za trud wychowania. Zobacz najlepsze memy na Dzień Matki i macierzyństwo oczami internautów. Wszystkim mamom składamy też oczywiście najlepsze życzenia i zachęcamy do pośmiania się razem z nami!

📢 Oni dostaną wezwanie na kwalifikację wojskową 2022. Te osoby muszą stawić się na komisji [lista]

Oni dostaną wezwanie na kwalifikację wojskową 2022. W tym roku ten obowiązek dotyczy około 210 tysięcy osób. Zobacz, kto dostanie wezwanie.

📢 KOROWÓD studencki w Gliwicach. Co za stroje! Zobacz ZDJĘCIA. IGRY 2022 czyli Juwenalia Politechniki Śląskiej już za nami

KOROWÓD studencki przeszedł przez Gliwice - ZDJĘCIA z 19 maja. Przemarsz przez miasto w przeróżnych, nieraz dziwacznych przebraniach to tradycja, która jest nieodzowną częścią Juwenaliów Gliwickich. Uczestnicy tegorocznego marszu mogli wziąć konkursie na najlepsze przebranie - do zdobycia nagroda ufundowana przez organizatora Igrów.

📢 W Śląskiem się zbroją? Karabiny maszynowe i tysiąc sztuk amunicji w nielegalnym magazynie!

W jednej z miejscowości województwa śląskiego przestępcy zgromadzili 7 karabinów maszynowych, blisko tysiąc sztuk amunicji oraz kilka istotnych elementów broni. Nielegalny arsenał z bronią zlikwidowali funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji.

📢 Takie błędy popełniamy najczęściej podczas koszenia trawy. Przez to trawnik nie wygląda dobrze [lista]

Koszenie trawnika wydaje się być banalnie prostą czynnością, jednak nie jest to do końca prawda. Podczas koszenia można popełnić poważne błędy, które doprowadzają do pogorszenia się stanu trawnika, utraty walorów estetycznych a nawet do rozwoju chorób. Zobacz koniecznie, jakie błędy są popełniane najczęściej podczas koszenia trawnika. Przez to trawnik nie wygląda dobrze. Sprawdź, na co zwrócić uwagę przy koszeniu trawnika.

📢 Towary wycofane ze sklepów - nie ma ich już w Biedronce, Lidlu, czy Aldim. Najnowszy raport GIS - 25.05.2022

Towary wycofane ze sklepów zostały z kilku powodów. Najczęściej Główny Inspektorat Sanitarny natrafił na szereg nieprawidłowości z nimi związanych. Użyte do ich produkcji mogły zostać np. niewłaściwe składniki lub zostały wykryte szkodliwe dla zdrowia bakterie. Część producentów prewencyjnie usuwa ze sklepowych półek swoje wyroby. Dlaczego? Szczegóły w galerii. Jeszcze do niedawna towary prezentowane w galerii można było znaleźć na sklepowych półkach m.in. w Biedronce, Lidlu, Aldim, czy Ikei.

📢 Oto zaginione dzieci z woj. śląskiego, które nadal się nie odnalazły. Dziś byłyby dorosłe...Rozpoznajecie kogoś?

Te dzieci ostatni raz widziane były w województwie śląskim wiele lat temu. Zaginęły bez śladu...a dziś byłyby już dorosłe. Rodziny nie tracą nadziei...Może kogoś rozpoznajecie?

ZOBACZ KONIECZNIE

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Jak żołnierz dawca ratuje ludzkie życie

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie