Wybierz region

Wybierz miasto

  Najpiękniejszy kościół w pow. mikołowskim edycja 2016

  Już po raz drugi zapraszamy do zabawy wszystkich, którzy czują się związani ze swoją parafią i kościołem. Dwa lata temu plebiscyt cieszył się ogromną popularnością.
  Spróbujmy ponownie przyznać tytuł Najpiękniejszego kościoła. Pokażmy, że kościół to dla nas nie tylko miejsce kultu religijnego, ale również wspólne dobro, przestrzeń, która nas łączy. Wskażmy świątynie, gdzie parafianie wspólnie dbają o wystrój kościoła, a proboszcz cieszy się wśród wiernych dużym zaufaniem. Nasz plebiscyt to sposób na to, aby wyróżnić aktywne parafie, pokazać zaangażowanie ludzi w parafialne życie i więź, jaka ich łączy z kościołem, do którego należą. To również okazja, by w ten nietypowy sposób po prostu pokazać najpiękniejsze i najbardziej zadbane świątynie.

  Zabawę, podzieliliśmy na dwa etapy. W tym wybierzemy Najpiękniejszy kościół w powiecie mikołowskim. Głosowanie na portalu naszemiasto.pl rozpoczynamy 29.04 a zakończymy 27.05 o godz. 11.59.

  Nagrodą będzie wspólne zdjęcie wiernych na tle zwycięskiej świątyni oraz artykuł o wspólnocie w Dzienniku Zachodnim.

  Do drugiego, finałowego etapu, przejdą świątynie, które uzyskały najwięcej głosów internautów w lokalnych etapach. W przypadku miejscowości, gdzie zgłoszonych będzie do 30 kościołów, do drugiego etapu dostaną się 2 z nich. Natomiast tam, gdzie parafii będzie więcej, do finału zaprosimy 3 kościoły. Finał wojewódzki rozpoczniemy 30 maja i potrwa do 20 czerwca.

  Brakuje Twojego kościoła? Masz ładniejsze zdjęcia?
  Jeśli jakaś świątynia nam umknęła, serdecznie przepraszamy i prosimy o pomoc – wystarczy kliknąć „Zgłoś udział w tym plebiscycie”, wpisać nazwę kościoła, krótki opis i dodać zdjęcie. Niebawem świątynia pojawi się w plebiscycie.
  Jeśli dysponujecie ładniejszymi zdjęciami swojej świątyni, możecie dodać je w ten sam sposób.

  UWAGA! Masz problem z głosowaniem? Pojawia się komunikat, że wyczerpano limit głosów, chociaż dzisiaj nie klikałeś? Problem spowodowany jest prawdopdobnie tym, że na jednym numerze IP działa kilka komputerów i ktoś już zagłosował w plebiscycie.

  Rozwiązaniem takiej sytuacji jest założenie konta w serwisie naszemiasto.pl i zalogowanie. Wtedy oddawane głosy będą przypisane do konkretnego konta, a nie komputera.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  Kto powinien zostać burmistrzem Mikołowa? Oddaj głos na swojego kandydata! [WYBORY 2018]

  Kto powinien zostać burmistrzem Mikołowa? Oddaj głos na swojego kandydata! [WYBORY 2018]

  Wybory samorządowe już 21 października 2018 r. Kto powinien zostać burmistrzem w Mikołowa? Zapraszamy do udziału w naszej zabawie przedwyborczej. Oddaj głos na...

  Inne plebiscyty