MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Gdzie ONI są? Oto osoby zaginione z woj. śląskiego. Zobaczcie te ZDJĘCIA. Polica prosi o pomoc w poszukiwaniach

Monika Jaracz-Świerczyńska
Monika Jaracz-Świerczyńska
Zobacz te zdjęcia >>>
Zobacz te zdjęcia >>>
Widziałeś ich? Zobacz ZDJECIA osób zaginionych w woj. śląskim. Są wśród nich osoby w różnym wieku, których zaginięcie zgłosili bliscy. Rodziny nieustannie czekają na ich powrót do domu, dlatego niezwykle ważne są wszelkie nowe informacje w sprawie poszukiwanych przez nie osób. Profile zaginionych zamieszczone zostały w bazie policyjnej, dostępnej na stronie Policji Śląskiej. Aby zgłosić miejsce pobytu takiej osoby, którą udało się rozpoznać z fotografii oraz na podstawie opisu, wystarczy skorzystać z zamieszczonego tam formularza lub bezpośrednio skontaktować się z odpowiednią jednostką policyjną. W naszej galerii prezentujemy część profili osób zaginionych, opartych na bazie prowadzonej przez Policję Śląską. Zobacz zdjęcia – może kogoś rozpoznasz?

W województwie śląskim nieustannie trwają poszukiwania osób, które zostały zgłoszone jako zaginione. Policja Śląska prowadzi ich bazę, w której można znaleźć informacje, dotyczące przede wszystkim wyglądu poszukiwanych. Oprócz cech rysopisowych, są także podane między innymi wzrost, rok urodzenia, miejsce zameldowania czy opis ubioru, w jakim po raz ostatni te osoby były widziane. Do wielu profili dołączono również zdjęcia, które mają pomóc w identyfikacji zaginionych. Policja apeluje, by w sytuacji rozpoznania poszukiwanych, zgłaszać ten fakt odpowiednim jednostkom policyjnym.

Zaginieni z województwa śląskiego. Może kogoś rozpoznajesz? Sprawdź w galerii

Przeglądając bazę osób zaginionych, prowadzoną przez Policję Śląską, nie da się nie zauważyć wśród nich ludzi w różnym wieku, których zaginięcie zgłosili ich bliscy. Rodziny nieustannie czekają na ich powrót do domu, dlatego niezwykle ważne są wszelkie nowe informacje w sprawie poszukiwanych przez nie osób. Aby zgłosić miejsce pobytu zaginionego, którego udało się rozpoznać z fotografii oraz na podstawie opisów, wystarczy skorzystać z formularza, dostępnego na stronie Policji Śląskiej. Ponadto, warto skontaktować się w tej sprawie również bezpośrednio z odpowiednią jednostką policyjną, podaną w profilu poszukiwanego. Ta forma umożliwia najszybszą reakcję służb w sytuacji, gdy osoba zaginiona zostanie zidentyfikowana.

W załączonej galerii prezentujemy część profili osób zaginionych, opartych na bazie prowadzonej przez Policję Śląską.

Zobacz te zdjęcia >>>

Gdzie ONI są? Oto osoby zaginione z woj. śląskiego. Zobaczci...

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Zastrzeż PESEL - Pismak przeciwko oszustom

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Gdzie ONI są? Oto osoby zaginione z woj. śląskiego. Zobaczcie te ZDJĘCIA. Polica prosi o pomoc w poszukiwaniach - Katowice Nasze Miasto

Wróć na mikolow.naszemiasto.pl Nasze Miasto