KRÓTKO:Siatkarskie zmagania profesjonalistów i amatorów turnieje przebiegały na wysokim poziomie

DH
Seniorki KS Burza Borowa Wieś MOSiR Mikołów wygrały Turniej Piłki Siatkowej Kobiet w Knurowie.

Wzięło w nim udział pięć drużyn. Nasze seniorki w trakcie turnieju wygrały z każdym zespołem bez straty seta.

V miejsce – Sparta Ruda Śląska

Na uznanie zasłużyli także seniorzy, którzy rywalizowali na siatkarskim parkiecie.

Seniorzy MOSiR Mikołów uczestniczyli w XV Miejskim Turnieju Siatkówki Amatorów. Mimo, iż turniej był adresowany do amatorów siatkówki, mecze odbywały się na wysokim poziomie.

W sobotę siatkarze z Mikołowa rozegrali 3 mecze w fazie grupowej, po których wywalczyli awans do półfinału z pierwszego miejsca w grupie.

Dzień później po zaciętej walce w tie- breaku przegrali mecz półfinałowy z OCS I.

W meczu o 3 miejsce seniorzy MOSiR Mikołów prowadzili już 2:0 w setach z drużyną ARKADIA B, niestety nie zdołali utrzymać wysokiego poziomu gry do końca spotkania, ostatecznie przegrywając cały mecz 2:3.