Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Luty w Mikołowie: Przegląd prasy ze stycznia 2024 w Mikołowie, najważniejsze informacje miesiąca

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w styczniu czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Mikołowa najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „Oto 10 najdroższych domów, do kupienia w woj. śląskim! Cena to nawet 18 mln zł. Zobacz te luksusy...”?

Przegląd stycznia 2024 w Mikołowie: top 3 artykuły z miesiąca

Oto lista najpopularniejszych wiadomości ze stycznia 2024 roku. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Oto 10 najdroższych domów, do kupienia w woj. śląskim! Cena to nawet 18 mln zł. Zobacz te luksusy...

NIERUCHOMOŚCI. Tak mieszkają milionerzy w woj. śląskim! To najdroższe domy do kupienia obecnie [styczeń 2024] w woj. śląskim. Część z nich jest zlokalizowana w Beskidach, inne na Śląsku czy w Zagłębiu. Piękne rezydencje, korty tenisowe, wykwintny styl, wielkie ogrody, sauna i basen... - to standard, jednak czasami mamy do czynienia z tradycyjnymi wnętrzami. Jak wygląda obecnie rynek nieruchomości luksusowych w woj. śląskim? Sprawdź oferty w naszej galerii! Każda z prezentowanych rezydencji warta jest minimum ok. 5 mln złotych... a najdroższa blisko20!

📢 Śnisz o domku na wsi gdzieś w woj. śląskim? Poznaj 10 najtańszych ofert nieruchomości. Wokół lasy, pola... Ceny już od 55 tys. zł

Śnisz o domku na wsi gdzieś w woj. śląskim? Zebraliśmy dla was 10 NAJTAŃSZYCH ofert takich nieruchomości z terenu woj. śląskiego. Jak się okazuje, najtańsze domy z działką są już za ok. 55 tys. złotych! Cena jest niejednokrotnie bardzo niska - tak więc bez remontu się nie obędzie. Piękna okolica i spora działka zrekompensuje ogrom pracy, jakie z pewnością trzeba włożyć w konieczne prace! Sprawdź te oferty.

📢 Dziwne sceny w dyskontach! Czołgające się nastolatki, mysz obok chleba, pan w bieliźnie... Co jeszcze zaskoczyło klientów? Zobacz

Dziwne sceny w dyskontach! Zwykła wizyta na zakupach - niejednokrotnie potrafi wprawić w osłupienie! Zobacz, na jakie absurdy natrafili internauci w polskich sklepach. Część z nich jest dość zaskakująca!

Zrób sobie prezent

Materiały promocyjne partnera

Prasówka luty Mikołów: pozostałe wydarzenia z poprzedniego miesiąca

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w styczniu uwagę czytelniczek i czytelników z Mikołowa. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Zaskoczyli ich na mieście! Bywało że w intymnym momencie. Google fotografował ulice w 2023 r. Wkrótce aktualizacja ZDJĘĆ. Kogo przyłapały?

Zaskoczyli ich na mieście! W roku 2023 samochody google przez kilka miesięcy jeździły po poszczególnych miastach w woj. śląskim. Sfotografowały setki, jak nie tysiące ulic! Wszystko to z myślą o nowej aktualizacji popularnego Google Street View. Kogo zaskoczyły i uwieczniły w naszym regionie?

📢 One wyglądały WSPANIALE na swoich balach maturalnych - oto MIS STUDNIÓWKI 2024 z woj śląskiego. Zobacz te ZDJĘCIA

Wyglądały pięknie! Sezon na bale maturalne w regionie rozpoczął się na początku stycznia. Za nami już blisko miesiąc, podczas którego odbyło się już kilkadziesiąt bali w województwie. Piękne kreacje, fryzury, szyk - dziewczęta na swoich studniówkach robią niesamowite wrażenie. Wiele z nich skradło show na parkiecie, zobaczcie je w naszej galerii.

📢 Biedronka, Lidl i inne sklepy wycofały te produkty spożywcze! One mogą ci zaszkodzić - LISTA. Nie można ich jeść

KOMUNIKAT. W połowie stycznia Główny Inspektorat Sanitarny opublikował nowe komunikaty, ws. produktów wycofanych ze sklepów - tym razem chodzi m.in. o przekąski z Kauflandu, wcześniej były to produkty dla młodych matek. Co dokładnie zostało wycofane z popularnych sklepów w ostatnich dniach i tygodniach? Sprawdź!

📢 Najpiękniejsze imprezowiczki w klubach na Śląsku. Wyglądały SZAŁOWO i skradły show na parkiecie - ostatnia część galerii. Zobacz ZDJĘCIA

Wyglądały pięknie! Publikujemy ostatnia już część galerii, z zebranymi zdjęciami NAJPIĘKNIEJSZYCH pań, które w roku 2023 bawiły się w klubach w woj. śląskim. Zdjęcia pochodzą z klubów m.in. w Katowicach, Bielsku-Białej, Gliwicach, Lublińcu, Rybniku, Częstochowie, Siemianowicach...

📢 Imiona najwierniejszych mężczyzn. Sprawdź, zanim się zwiążesz z niewłaściwą osobą. Jak ma na imię twój wybranek? 1.02.2024

Mężczyźni o tych imionach są wiernymi partnerami? Na podstawie znaczenia imion przypisuje się ich właścicielom rozmaite cechy - zaczynając od charakteru, poprzez zainteresowania, postawy wiedzę oraz uzdolnienia. Analizuje się pochodzenie imienia oraz jego znaczenie zaczynając od tego dosłownego. Według tych czynników można określić, którzy mężczyźni będą wiernymi mężami i partnerami na całe życie.

📢 Wypadki na DK81 w Mikołowie! Na drogach jest bardzo ślisko. Część kierowców zlekceważyła ostrzeżenia

W poniedziałek rano doszło do aż sześciu zdarzeń drogowych na DK81 w Mikołowie. Policja ostrzega i apeluje o rozwagę.

📢 Policjantki w woj. śląskim. Oto odważne panie, które wybrały służbę w policji jako swoją drogę zawodową. Zobacz zdjęcia

Policjantki w woj. śląskim. Te Panie wybrały służbę w policji jako swoją drogę zawodową. Pomimo, że zawód policjanta wciąż kojarzony jest gównie z mężczyznami jest wiele kobiet, które decydują się na ten zawód. W galerii prezentujemy sylwetki kobiet dzielnicowych ze śląskich miast.

📢 Piękne imprezowiczki w woj. śląskim. One BŁYSZCZY na parkietach w woj. śląskim w 2023 - cz. I. Zobacz zdjęcia

Piękne imprezowiczki w woj. śląskim! Za nami rok 2023, który obfitował w imprezy w woj. śląskim... na których nie brakowało pięknych pań. Co weekend w klubach w naszym regionie bawiły się setki, jeżeli nie tysiące, fanów świetnej zabawy. Zobaczcie, jak się prezentowały na zdjęciach wykonanych przez klubowych fotografów.

📢 W Mikołowie kierująca Audi A5 potrąciła 44-letnią pieszą "pasach". Została zabrana do szpitala

MIKOŁÓW. Na oznakowanym i dobrze oświetlonym przejściu dla pieszych na Placu Synagogi, znajdującym się w ścisłym centrum miasta, 27 stycznia br. tuż przed godziną 17.00, potrącona przez kierującą Audi A5, została 44-letnia kobieta. W wyniku zdarzenia poszkodowana odniosła obrażenia, które wymagały przewiezienia jej do szpitala. Policja apeluje do kierujących o szczególną ostrożność w rejonie przejść dla pieszych oraz o zachowanie rozsądku i przestrzeganiu określonych zasad przez pieszych w wejściu na pasy.

📢 Najpiękniejsze imprezowiczki z klubów w woj. śląskim! Bawiły się na parkiecie w 2023 r. - cz. II. Zobacz ZDJĘCIA z całego województwa

Wyglądały wspaniale! To już 2. część galerii, z zebranymi zdjęciami NAJPIĘKNIEJSZYCH dziewczyn, które w roku 2023 bawiły się w klubach w woj. śląskim. Zdjęcia pochodzą z klubów m.in. w Częstochowie, Katowicach, Bielsku-Białej, Gliwicach, Lublińcu, Rybniku, Siemianowicach...

📢 Katastrofa budowlana w Mikołowie? Przy ulicy Spółdzielczej zawalił się dach hali. Trwa śledztwo

We wtorek mikołowskie służby zjechały się na ulicę Spółdzielczą z powodu zawalenia się dachu hali, gdzie przetwarza się żywność. Właściciele nie powiadomili ich o wypadku, choć ten miał miejsce prawdopodobnie w... niedzielę. Policję o sprawie powiadomił anonimowy informator. Sprawę bada prokuratura. Czy to katastrofa budowlana?

📢 Szokujące sytuacje w woj. śląskim! Prawie nagi Mikołaj, Cinquecento jak tir... Co tam się stało? Takie rzeczy TYLKO u nas! Zobacz ZDJĘCIA

Szokujące sytuacje w woj. śląskim! Pan biegający niemal nago w czapce Mikołaja po ulicy, Cinquecento jak największe kombi, kobieta na dachu samochodu czy... wanna na rowerze. Śląskie może zaskakiwać! Przekonaj się, zobacz te zdjęcia!

📢 IKEA i inne sklepy wycofują te produkty - one są NIEBEZPIECZNE! Czym grozi ich użytkowanie? Możliwe pożary, wypadki! Sprawdź

PILNE! W czwartek 11 stycznia Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów opublikował nowy komunikat ws. wycofanego ze sklepu produktu - tym razem chodzi o przedmiot, który był wcześniej do kupienia w sklepach IKEA. Jego użytkowanie, może skończyć się porażeniem prądem lub oparzeniem!

📢 Które szpitale w Śląskiem są NAJLEPSZE? Oto TOP 20 placówek ocenionych najwyżej przez wizytatorów

Które szpitale w Śląskiem są NAJLEPSZE? Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia zajmuje się oceną jakości szpitali w Polsce. Placówki są poddawane ocenom wizytatorów, którzy sprawdzają ponad 200 standardów akredytacyjnych. Placówki muszą przygotować się do procedury – tylko najlepsze z nich mogą liczyć na certyfikaty. Jak wypadły szpitale w woj. śląskim? Oto Ranking 20 placówek, które uzyskały największą ilość punktów! Zgadzacie się z tą listą?

📢 Policjanci z Mikołowa - poznaj ich. Oto dzielnicowi! Sprawdź, który ma przydzielony twoją ulicę, osiedle... Zdjęcia i kontakty

Policjanci z Mikołowa - poznaj ich! Dobrze jest wiedzieć, który policjant przypisany jest do naszego rejonu. Ta informacja jest bardzo ważna i może okazać się niesłychanie pomocna w kryzysowych chwilach. Nie zwlekaj i już teraz sprawdź wykaz ulic z miasta Mikołów.

📢 Nawet 12 godzin bez prądu! W Śląskiem planowane są wyłączenia. Oto LISTA miejscowości i dokładne terminy

ŚLĄSKIE. To nie jest dobra wiadomość dla tysięcy mieszkańców woj. śląskiego. W dniach od 22 do 26 stycznia 2024 r. będą planowane przerwy w dostawie prądu! Nawet 12 godzin! Tyle wyniesie maksymalna przerwa w dostawie energii w jednej z miejscowości w regionie, w wielu będzie ona wynosić 5-8 godzin. Gdzie dokładnie i kiedy? Publikujemy w galerii szczegółowy wykaz Tauronu dotyczący wyłączeń - miasto, ulica i termin! Czy ty również powinieneś poszukać... świeczek czy latarki w domu? Sprawdź!

📢 Kamery "łapiące na czewionym" w woj. śląskim. Poznaj miejsca, gdzie są zainstalowane - nowa LISTA 2024

Uwaga kierowcy! W Polsce mamy już zainstalowane 33. rejestratory "łapiące: kierowców przejeżdżających przez skrzyżowanie na czerwonym świetle. Część z nich, znajduje się w woj. śląskim! Ile dokładnie i gdzie? Sprawdź! Oto najnowsza lista 2024!

ZOBACZ KONIECZNIE

Lubisz czytać ale książki są za drogie? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych księgarniach online.

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na mikolow.naszemiasto.pl Nasze Miasto