Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Tygodniowy przegląd prasy 29.10.2023: Mikołów, 22.10-28.10.2023. Poznaj najważniejsze informacje z Mikołowa

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Przy śniadaniu albo relaksując się przy kawie, poznaj najważniejsze informacje mijającego tygodnia od 22.10 do 28.10.2023
Przy śniadaniu albo relaksując się przy kawie, poznaj najważniejsze informacje mijającego tygodnia od 22.10 do 28.10.2023 CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Mikołowa, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 22.10 a 28.10.2023. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Gdzie w woj. śląskim kradną NAJCZĘŚCIEJ? Oto RANKING miast, oparty o najnowsze dane z policji. Gdzie jest najgorzej?”?

Przegląd tygodnia: Mikołów, 29.10.2023. 22.10 - 28.10.2023: top 3 artykuły

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Gdzie w woj. śląskim kradną NAJCZĘŚCIEJ? Oto RANKING miast, oparty o najnowsze dane z policji. Gdzie jest najgorzej?

Policyjna statystyka. Poznaj LISTĘ 20 miast w woj. śląskim, gdzie w pierwszym półroczu 2023 r. stwierdzono NAJWIĘKSZĄ liczbę przestępstw przeciwko mieniu! Główny Urząd Statystyczny opublikował najnowsze dane policyjne, za okres styczeń - czerwiec. W woj. śląskim w pierwszych sześciu miesiącach bieżącego roku, policja zarejestrowała aż 33 547 takich przestępstw. Gdzie było ich najwięcej? Sprawdź, czy twoje miasto lub powiat, jest w niechlubnym rankingu.

📢 Motocykle BMW w Stajniach Książęcych. Wystawa 100 lat motocykli BMW. Zobaczcie zdjęcia

Wystawa "100 lat motocykli BMW" w Stajniach Książęcych w Pszczynie trwa do 30 listopada. Na sobotę, 28 października, zaplanowane jest kilkugodzinne spotkanie z tą ekspozycją. W programie - zwiedzanie z przewodnikiem oraz prelekcje.

📢 Mieszkańcy Łazisk Górnych posadzili aż 3 tysiące buków. Młode drzewka pojawiły się w lesie w Gardawicach

ORZESZE. Aż 3 tysiące buków posadzili mieszkańcy powiatu mikołowskiego w lesie w Orzeszu – Gardawicach, w ramach akcji „Wyjdź z domu, posadź drzewo”. Podobna akcja organizowana przez spółkę Re Alloys odbyła się w ubiegłym roku, podczas której posadzono 3 400 drzew.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 29.10.2023: 22.10-28.10.2023 Mikołów: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Mikołowie. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Wypadek w Orzeszu. Wjechała samochodem na chodnik i potrąciła kobietę!

Dnia 22 października w niedzielny wieczór doszło do wypadku w Orzeszu w pow. mikołowskim. Kobieta kierująca osobówką wjechała na chodnik i potrąciła piszą.

📢 XI Piknik Rzemieślniczy w Tychach. Promocja kształcenia dualnego w rzemiośle. Zobaczcie zdjęcia

XI Piknik Rzemieślniczy w Tychach pod hasłem "Promocja kształcenia dualnego w rzemiośle" odbył się 21 października 2023 r. w tyskiej restauracji Huta Paprocka. Wzięli w niej udział członkowie Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Tychach, przedstawiciele samorządu tyskiego oraz władze powiatu bieruńsko-lędzińskiego i gminy Bieruń, a także dyrektorzy szkół zawodowych i nauczyciele zawodu. Ważnym punktem programu była wystawa na temat historii rzemiosła na ziemi pszczyńskiej przygotowana przez Teresę Chmiel.

ZOBACZ KONIECZNIE

Okazje
od 7 lat
Wideo

Tadeusz Płużański - Dlaczego warto pielęgnować pamięć o wyklętych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na mikolow.naszemiasto.pl Nasze Miasto